Rekreačný poukaz na ubytovanie

Využite poukaz v Apartmánoch Kukučka

Na Slovensku platí od 1.1.2019 nový zákon o podpore cestovného ruchu formou rekreačného poukazu na dovolenku na Slovensku. A u nás môžete rekreačné poukážky samozrejme využiť. Na základe tohto zákona má zamestnávateľ s 49+ zamestnancami povinnosť vám takýto finančný príspevok na rekreáciu poskytnúť. Finančný príspevok je na kalendárny rok max. 275 € a malo by to tvoriť 55% z celkovej ceny vašej dovolenky (v našom prípade z celkovej ceny ubytovania). Ak ste súčasťou firmy, ktorá má menej ako 49 zamestnancov, v tomto prípade je poskytnutie finančného príspevku na rekreáciu na dobrovoľnom rozhodnutí vášho zamestnávateľa

Rekreačné poukazy v Hoteli Kukučka: faktúra

Pre všetkých našich hostí v súkromných apartmánoch v Hoteli Kukučka vystavujeme faktúry. Na základe faktúry, ktorú od nás za ubytovanie dostanete, si môžete u zamestnávateľa žiadať o tento finančný príspevok na rekreáciu (vo výške max. 275 € za rok)

Aké údaje od vás potrebujeme?

V prípade, že si budete chcieť za váš pobyt uplatniť rekreačný poukaz, poprosíme vás poskytnúť včas presné údaje, ktoré na faktúre potrebujete mať uvedené. Vo všeobecnosti by faktúra mala obsahovať:

  • celé vaše meno (niektorí hostia žiadajú do faktúry uviesť aj mená všetkých spolucestujúcich)

  • adresa trvalého pobytu

  • dátum ubytovania (musí to byť min. 2 noci)

  • miesto ubytovania (Apartmány Kukučka)

  • celková cena ubytovania

 

Odporúčame sa ale vopred spýtať vášho zamestávateľa (alebo zodpovednej osoby) na to, čo všetko potrebujú mať na faktúre od nás uvedené. Stáva sa, že niektoré firmy vyžadujú viac, niektoré menej.

Vašu požiadavku na uvedenie údajov do faktúry zasielajte na kukuckalomnica@gmail.com aj s číslom/termínom vaše rezervácie, aby sme vás jednoducho identifikovali :-)

Rekreačné poukazy v Hoteli Kukučka: poukaz

Povieme vám úprimne - preferujeme na uplatnenie rekreačných poukazov vystavenie faktúry. No ak máte vo vašej práci iba konkrétne rekreačné poukazy, a faktúry vaša firma neprijíma, vieme vyriešiť aj túto požiadavku.

Cez nášho partnera, ktorý nám tieto rekreačné poukazy zabezpečuje, vieme akceptovať poukážky od týchto firiem:

  • GUSTO Karta

  • Benefit Plus

  • Edenred Dovolenka

  • REKRE karta DOXX

  • Up Rekrea 

V prípade uplatnenia týchto poukazov je potrebné nás kontaktovať ešte pred vytvorením rezervácie na kukuckalomnica@gmail.com a dáme vám inštrukcie, ako si pobyt zarezervovať a uplatniť takúto poukážku.