Služby Hotela Kukučka

Súkromné Apartmány v Hoteli Kukučka


Privátne wellness v Hoteli Kukučka

Vo všetkých budovách Hotela Kukučka (hlavná budova “A” a rezidencie “B”, “C”, “D”) je privátne wellness centrum. V hlavnej budove hotela je suchá sauna, parná sauna, a relaxačné epidárium. Na ochladenie je vám k dispozícií ochladzovacia kaďa, vedro a sprcha. V rezidenčnej časti “B” je vám k dispozícii suchá sauna, oddychová časť epidárium a ochladzovacie vedro so sprchou v unikátnej jaskyni.

V rezidenčnej časti “C” sú až tri sauny - suchá, fínska a parná sauna. Príjemnú atmosféru tvorí kamenná stena s vodopádom, oddychová časť epidárium a ochladzovacie vedro so sprchou v jaskyni. V rezidenčnej časti “D” je vám k dispozícii suchá sauna, epidárium a ochladzovacie vedro so sprchou v jaskyni. Wellness centrá sa rezervujú privátne iba pre jednu skupinu a môžete si každý deň rezervovať 2 hodiny.

  • Cena vstupu na osobu je 8 €

Reštaurácia Olívia v Hoteli Kukučka

Olívia reštaurácia, ktorá sa nachádza v hlavnej budove Hotela Kukučka, uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka. V ponuke sú moderné jedlá, ale samozrejme nechýba ani slovenská klasika.

Naši hostia si môžu doobjednať raňajky. Cena za raňajky je: 14 € dospelá osoba, 12 € dieťa do 12 rokov, dieťa do 6 rokov má raňajky zdarma (bohaté raňajky sú formou švédskych stolov). Večere a ďalšie stravovanie sú následne formou výberu z a lá carte jedálneho lístka.

Fitness v Hoteli Kukučka

Fitness sa nachádza v rezidenčnej časti “C”, kľúče dostanete na recepcii v hlavnej hotelovej budove “A”.

  • Cena vstupu na osobu je 5 €