Ubytovanie Tatranská Lomnica

Apartmány a izby v Tatranskej Lomnici

Ubytovanie Tatranská Lomnica

Ubytovanie Apartmány Kukučka

Nachádzame sa v Tatranskej Lomnici, iba 200 m od lanovky a strediska Tatranská Lomnica a sme súčasťou Hotela Kukučka. Hotel Kukučka je moderný horský hotel, ktorý si v Tatranskej Lomnici všimne naozaj každý. Naše apartmány sú súkromné, nepatríme pod recepciu hotela. Niektoré apartmány sa nachádzajú v hlavnej budove hotela "A" - v tejto budove je aj recepcia, reštaurácia a detský kútik. A niektoré apartmány máme v rezidenčnej budove hotela "B". Privátne wellness centrum sa nachádza aj v budove "A", aj v budove "B". Iba cez nás je povolené ubytovanie aj s domácim zvieraťom. Za ubytovanie vám samozrejme vystavíme faktúru, takže si môžete uplatniť aj rekreačný poukaz z práce. Hotel Kukučka patrí medzi TOP obľúbené ubytovania v Tatranskej Lomnici.

Tatranská Lomnica - lokalita, ktorú si zamilujete

Tatranská Lomnica je obľúbeným miestom vo Vysokých Tatrách v lete aj v zime. V zime je to jedno z TOP lyžiarskych stredísk na Slovensku a má najvyššie položenú zjazdovku na Slovensku - Lomnické Sedlo. Najlepšie na tom je, že naše Family Apartments Kukučka sú len 200 m od prvej lanovky, takže na stredisko môžete ísť od nás už hneď v lyžiarkach. V lete je Tatranská Lomnica výborným počiatočným bodom pre množstvo turistických chodníkov. Najnavštevovanejšie je asi Skalnaté pleso, na ktoré sa viete dostať buď lanovkou, alebo po turistickej značke. Niekto môže mať Skalnaté pleso ako konečný bod, pokochať sa výhľadom na Lomnický štít a oddýchnúť si v bufete. Iný ho môže považovať za jeden z počiatočných bodov na ďalšie zaujímavé tatranské chodníky a tatranské chaty. Inšpirujte sa našimi tipmi kam na turistiku v Tatrách.

Tatranská Lomnica

Hotel Kukučka

Hotel Kukučka

Naše apartmány sa nachádzajú v Hoteli Kukučka v Tatranskej Lomnici. Niektoré apartmány sú súčasťou budovy "A" a niektoré sú súčasťou rezidencie hotela "B". Naši hostia môžu počas ubytovania samozrejme využívať aj hotelové služby, za dodatočný poplatok, ako privátne wellness centrá, fitness, reštauráciu či detský kútik. Info a ceny o službách nájdete v časti webu služby Hotela Kukučka. Recepcia hotela funguje nonstop a recepčná vám pri príchode vždy poskytne kľúč od apartmánu. Platbu za ubytovanie v Kukučke a ostatné administratívne záležitosti s vami vyriešime my online nadiaľku. Platbu za hotelové služby riešite priamo na recepcii. V prípade akýchkoľvek otázok pred aj počas vášho ubytovania v Tatranskej Lomnici nás môžete kontaktovať.